Sme tím

dizajnérov a kreatívcov

Našou DNA je moderný dizajn za hranicami priemernosti. Vieme to aj s kódom a poznatky z marketingu nám pomáhajú riadiť projekty komplexnejšie. Pracujeme z Bratislavy.

Juraj Čarnecký

úvodzovkySom nezávislý grafický dizajnér a špecializujem sa na tvorbu vizuálnej identity značiek, ale moje znalosti z iných oborov, ktoré sa podieľajú na tvorbe identity a webových stránok mi pomáhajú vnímať prácu komplexnejšie.

Poznám jednotlivé kroky tvorby identity a webových sídiel a mojou úlohou je sa ujať projektu, viesť ho a dodať grafické návrhy v požadovanej kvalite. Budem tvoriť, ale nebudem pracovať sám.

Juraj Čarnecký

Zakladateľ značky METRIK

  • V roku 2011 sme získali prvého klienta, spolupracujeme s ním dodnes
  • Najalo si nás viac ako 50 klientov z rôznych oblastí podnikania
  • Pracujeme v malom tíme s úzkou špecializáciou
  • Naši klienti sú prevažne zo Slovenka, ale máme aj zahraničné projekty
  • Pracujeme z Bratislavy

Čo by mal vedieť dobrý dizajnér podľa nás

Grafický dizajnér vizuálne komunikuje, dodáva svojmu dielu emóciu, príbeh, myšlienku, rétoriku, ktorá má diváka zaujať a upútať jeho pozornosť. Mal by vedieť, že poučný dizajn vždy stojí na informáciach a poznaní jeho publika.

Dobrý dizajnér by sa mal teda neustále vzdelávať a po celú kariéru rozširovať katalóg inšpirácií, ku ktorému sa neustále vracia. Mal by vedieť experimentovať s technikami a kombináciami, vedieť zachytiť myšlienku a pretvoriť ju do nápadu, plodiť asociácie v myšlienkových mapách, poznať zárodok geniálnej nápadu.

Mal by vedieť aké sú vizuálne vzťahy medzi rôznymi prvkami v kompozícii, zvoliť vhodné farby pre zvýraznenie emócie, pracovať s typografiou a vedieť aké ilustrácie a fotografie majú dizajn sprevádzať.

Referencie

Realizované projekty

Porozprávajme sa o vašom projekte

Toto je prvý krok ak si želáte s nami nadviazať spoluprácu. Ak potrebujete cenovú ponuku, vyplňte tento detailnejší formulár.