1

Malý tím.
Veľký presah.

Volám sa Juraj Čarnecký a som nezávislý vizuálny dizajnér a frontend developer s viac ako 12 ročnými skúsenosťami. Som samostatný a proaktívny, ale častokrát pracujem v tíme. Mojou úlohou je sa ujať projektu, viesť ho a dodať prácu v požadovanej kvalite a dohodnutom termíne.

Špecializujem sa na tvorbu identity značiek a výrobu webových stránok. Moje znalosti z iných oborov, ktoré sa podieľajú na tvorbe, mi pomáhajú vnímať prácu komplexnejšie.

Juraj Čarnecký

Resort Kaskady

Resort Kaskady

posledný projekt

Resort Kaskady

2

Pracujeme systematicky. Naše postupy sú založené na dôkladnom plánovaní.

poznanie

1

kreativita

2

Inovácie

3

Plánovanie

4

Financovanie

5

Spolupráca

6

Poznanie

Vieme, že dobrý a poučný dizajn vždy stojí na informáciach a poznaní. Vypočujeme si vaše cieľe, spoznáme DNA a filozofiu vašej spoločnosti, budeme skúmať a dôkladne plánovať.

Kreativita

Uchopíme vašu myšlienku a pretvoríme ju do nevšedného vizuálneho nápadu. Navrhneme osobitnú vizuálnu esenciu vašej značky a definujeme imidž, ktorým bude vizuálne komunikovať.

Inovácie

Nikdy sa neuspokojíme s priemerným dizajnom a gýčovými šablónami. Preto sa neustále vzdelávame a po celú kariéru rozširujeme katalóg inšpirácií, ku ktorému sa neustále vraciame.

Plánovanie

Pracujeme systematicky, naše postupy sú založené na dôkladnom plánovaní. Našou úlohou je sa ujať projektu, viesť ho a dodať dizajn v požadovanej kvalite a dohodnutom termíne.

Financovanie

Uvedomujeme si, že je pre vás dôležité zrozumiteľné a transparentné financovanie projektu. To si dôkladne naplánujeme, aby vás nič neprekvapilo.

Spolupráca

Budeme váš vizuálny ambasádor značky na ktorého sa môžete spoľahnúť. Naša komunikácia bude úprimná a otvorená.

Dáme kávu?

Dáme kávu?

Kontakt