Podrž
o nás
1

Malý tím.

Veľký presah.

o nás mne

Volám sa Juraj Čarnecký a som nezávislý vizuálny dizajnér a frontend developer s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Som samostatný a proaktívny, ale častokrát pracujem v tíme. Mojou úlohou je sa ujať projektu, viesť ho a dodať prácu v požadovanej kvalite a dohodnutom termíne. Špecializujem sa na tvorbu identity značiek a výrobu webových stránok. Moje znalosti z iných oborov, ktoré sa podieľajú na tvorbe, mi pomáhajú vnímať prácu komplexnejšie.
2

Prvý klient si nás najal v roku 2011. Spolupracujeme dodnes.

Aula EUBA projekt - realizácia webových stránok
Vizios projekt - tvorba internetového obchodu

Špecializácia

Tvoríme dizajn značkám
Vyrábame webové stránky

Pracujeme systematicky. Naše postupy sú založené na dôkladnom plánovaní.

3

1

Konzultácie

spoznanie

2

zadanie

3

Prieskum

4

tvorba

5

implementácia

6

Vaša značka potrebuje ambasádora.

Sme kombináciou ľavých aj pravých mozgových hemisfér. Myslíme analyticky, ale sme predovšetkým kreatívni, využívame dáta, ale aj rokmi vycibrenú dizajnérsku intuíciu, pracujeme systematicky, ale preferujeme individuálny prístup a vzťah. Vieme tvoriť rýchlo, ale radšej dôkladne a trpezlivo.

Ethos

Ikona - poznanie
Poznanie
Vieme, že dobrý a poučný dizajn vždy stojí na informáciach a poznaní.
Vypočujeme si vaše cieľe, spoznáme DNA a filozofiu vašej spoločnosti, budeme skúmať a dôkladne plánovať. Vieme, že dobrý a poučný dizajn vždy stojí na informáciach a poznaní.
Ikona - poznanie
Kreativita
Uchopíme vašu myšlienku a pretvoríme ju do nevšedného vizuálneho nápadu.
Navrhneme osobitnú vizuálnu esenciu vašej značky a definujeme imidž, ktorým bude vizuálne komunikovať. Uchopíme vašu myšlienku a pretvoríme ju do nevšedného vizuálneho nápadu.
Ikona - poznanie
Inovácie
Nikdy sa neuspokojíme s priemerným dizajnom a gýčovými šablónami.
Nikdy sa neuspokojíme s priemerným dizajnom a gýčovými šablónami. Preto sa neustále vzdelávame a po celú kariéru rozširujeme katalóg inšpirácií, ku ktorému sa neustále vraciame.
Ikona - poznanie
Plánovanie
Pracujeme systematicky, naše postupy sú založené na dôkladnom plánovaní.
Našou úlohou je sa ujať projektu, viesť ho a dodať dizajn v požadovanej kvalite a dohodnutom termíne. Pracujeme systematicky, naše postupy sú založené na dôkladnom plánovaní.
Ikona - poznanie
Financovanie
Transparentné a zrozumiteľné financovanie, aby vás nič neprekvapilo.
Uvedomujeme si, že je pre vás dôležité zrozumiteľné a transparentné financovanie projektu. To si dôkladne naplánujeme, aby vás nič neprekvapilo.
Ikona - poznanie
Spolupráca
Budeme váš vizuálny ambasádor značky na ktorého sa môžete spoľahnúť.
Budeme váš vizuálny ambasádor značky na ktorého sa môžete spoľahnúť. Naša komunikácia bude úprimná a otvorená.
Dáme kávu?
Klient
Marián Žilinec   —   Security manažér
“Štúdio Metrik robilo pre našu spoločnosť špecializovaný produktový web DanubePay SOC. Komunikácia s pánom Čarneckým je bezproblémová - počúva klienta, snaží sa porozumieť zadaniu, vie poradiť čo sa dá vylepšiť a vychádza v ústrety pri každej požiadavke."
Danubepay a.s.
DanubePay
Klient
Ing. Martin Kurek   —   Výkonný riaditeľ 
"Juraj je nadaný grafik so širokým rozhľadom v oblasti webového vývoja. Oceňujem i jeho nasadenie a lojálnosť – priniesť „viac ako sa očakáva“. So spoluprácou som veľmi spokojný."
Nazaret s.r.o.
Nazaret
Klient
Kristián Bako   —   Chauffeur
"V spolupráci s Jurajom sa podarilo vytvoriť modernú webovú stránku, ktorá spľňa všetky potrebné kritéria súčasnej doby, ako po dizajnovej, tak aj po funkčnej stránke."
Grandt
Grandt
Peter Géc   —   Konateľ
"Profesionálny prístup a výborný výsledok, doporučujem spoluprácu!"
Infinity Consulting
Infinity Consulting
Janette Vojtková   —   Marketingová riaditeľka
"Excelent."
Todos
Todos
Branislav Harmat   —   Realitný maklér
"Spokojnosť po všetkých stránkach, podklady a výstupy na vysokej úrovni, vecná komunikácia, jediné čo by som vytkol bolo natiahnutie dohodnutého termínu."
Corris
Corris
Linda Husarovičová   —   Konateľ
"Profesionálny prístup, promptná komunikácia, serióznosť, nápady navyše a hlavne nezištné a praktické rady. To sú všetko vlastnosti, ktorými by som opísala našu spoluprácu. Neviem si ju vynachváliť. "
Cocktail box Slovakia
Cocktail-box
Peter Hankoci   —   Špecialista na autokamery
"Spolupráca s pánom Čarneckým z agentúry Metrik sa vyznačuje kvalitnou komunikáciou od úvodu až po dodanie výstupov. V úvode načrtol stratégiu a niekoľko možných riešení pre náš web vizios.eu, z ktorých sme spoločne vybrali finálny branding a tomu zodpovedajúci dizajn webu. Ďakujem za skvelú spoluprácu."
vizios
Vizios
Webové služby
Dizajn
Webové služby
Webové služby
Identita
Webové služby
Webové služby
Identita
Webové služby
Webové služby
Identita
Webové služby
Identita
Webové služby
Grafické služby
Webové služby
Logo EUBA
Webové služby
1
Automotive
2019 - dodnes
Spoločnosť Todos si nás najala na komplexný redizajn webových stránok väčšieho rozsahu a oživenie vizuálnej komunikácie spoločnosti. Zadanie klienta bolo veľkou výzvou. Dizajn značky rozvíjame dodnes.
2
Investor
2012 - dodnes
S investičnou spoločnosťou Active Life Investments, pôsobiacou v oblasti ecommerce, sme začali spoluprácu už v roku 2012. Realizovali sme široký rozsah služieb pre rôzne projekty značky.
3
Banka
2019 - 2020
Pod vedením spoločnosti Nazaret s.r.o. sme vytvorili dizajn a frontend prototyp interného webového portálu VÚB banky postaveného na platforme Microsoft SharePoint.
4
Kozmetika
2012 - dodnes
Pre nemeckú kozmetickú značku Biomaris sme vytvorili prezentačné webové sídlo a internetový obchod. O webové projekty sa staráme dodnes.
5
Fintech
2016 - dodnes
Infinity Consulting, poradenská payment spoločnosť, si nás najala na začiatku našej spolupráce na výrobu nového prezentačného webového sídla a komunikačného dizajnu.
6
IT
2018 - dodnes
Spoločnosť Nazaret, špecialista v outsourcingu SharePoint a Office 365,  potrebovala vizuálnu zmenu a modernizovať webové stránky. Naša spolupráca má presah aj do interných projektov spoločnosti.
7
Zdravie
2014 - 2017
Pre francúzsku spoločnosť Essilor, ktorá vyrába okuliarové šošovky a prístroje pre očnú optiku, sme dodávali grafické a DTP služby marketingových tlačovín a komunikačného dizajnu.
8
IT
2018 - dodnes
Značka Sysmart je IT akvízia spoločnosti Quantums Technologies, ktorá si nás najala na komplexný dizajn značky, vizuálny smer a výrobu prezentačného webového sídla.
9
Fintech
2015 - Dodnes
Payment a fintech spoločnosť DanubePay nás oslovila v roku 2015 s dopytom webovej prezentácie a v roku 2017 s dopytom produktového webového sídla so špecializáciou na bezpečnostný monitoring IT prostredia.