Referencie

Naši klienti mimoriadne oceňujú kreativitu a rozhľad, ktorý prinášame do projektu. Starostlivosť, servis a dostupnosť, keď nás potrebujú.

Pokračuj

Resort Kaskady

Realizácia

/

2021

Naša cesta začala obdivom realizovaných projektov a nasmerovala nás ku spolupráci. Po širokej analýze bývalého webu a aktuálnych riešení sme oslovili Juraja s jasným zámerom: zjednodušiť, zrýchliť, spríjemniť, optimalizovať tak, že návštevníci si budú užívať návštevu webu podobne ako pobyt u nás. Výsledok? Rovnaký ako spolupráca - prekročili sme vopred stanovené ciele. Veci máme pod kontrolou a získali sme silného partnera, na ktorého je radosť sa obrátiť ! ;-) Veľmi si užívame krásu nášho webu.

Matthias Čík

|

Marketing manager

Realizovaný web

Nazaret

Realizácia

/

2021

Juraj je nadaný grafik so širokým rozhľadom v oblasti webového vývoja. Oceňujem i jeho nasadenie a lojálnosť – priniesť „viac ako sa očakáva“. So spoluprácou som veľmi spokojný.

Martin Kurek

|

Výkonný riaditeľ

Realizovaný web

Infinity Consulting

Realizácia

/

2021

Profesionálny prístup a výborný výsledok, doporučujem spoluprácu!

Peter Géc

|

Konateľ

Realizovaný web

MasterTherm

Realizácia

/

2021

Výborná spolupráca s Jurajom na našom novom produktovom webe. Profesionalita v každom aspekte, flexibilita, vysoká grafická kreativita, konštruktívna komunikácia, plnenie dohodnutych termínov samozrejmosťou. Oceňujeme aj ústretovosť pri nastavení finančného budgetu a dodaného rozsahu prác.

Filip Haško

|

Obchodný zástupca

Realizovaný web

MBA & Partners

Realizácia

/

2021

Spoluprácu s Jurajom hodnotim na vysoko profesionánej urovni. Juraj je kreatívny, promtný, ústretový, praktický, ochotný, snaží sa správne poradiť klientovi. Výsledkom našej spolupráce je moderný web len s pozitívnymi ohlasmi.

Michaela Bálintová

|

Advokátka

Realizovaný web

Todos

Realizácia

/

2020

Excelent.

Janette Vojtková

|

Marketingová riaditeľka

Realizovaný web

Corris

Realizácia

/

2020

Spokojnosť po všetkých stránkach, podklady a výstupy na vysokej úrovni, vecná komunikácia, jediné čo by som vytkol bolo natiahnutie dohodnutého termínu

Branislav Harmat

|

Realitný maklér

Realizovaný web

Flex-IT

Realizácia

/

2020

Práca s Jurajom bola počas celej fázy tvorby nášho webu výborná. Rýchly reakčný čas, snaha pomôcť, kedykoľvek poradiť, vkusne a umne pretaviť naše predstavy do reality rozhodne charakterizujú Jurajovu časť práce na našej webovej stránke. Mladý muž so zmyslom pre detail, ktorý okrem požiadaviek klienta zohľadňuje aj podstatu použiteľnosti webu pre návštevníka. Veľmi dobrú skúsenosť budeme určite šíriť ďalej!

Simona Matisová

|

flex-it, s.r.o.

Realizovaný web

Vizios

Realizácia

/

2019

Spolupráca s pánom Čarneckým z agentúry Metrik sa vyznačuje kvalitnou komunikáciou od úvodu až po dodanie výstupov. V úvode načrtol stratégiu a niekoľko možných riešení pre náš web vizios.eu, z ktorých sme spoločne vybrali finálny branding a tomu zodpovedajúci dizajn webu. Ďakujem za skvelú spoluprácu.

Peter Hankoci

|

Špecialista na autokamery

Realizovaný web

Grandt

Realizácia

/

2019

V spolupráci s Jurajom sa podarilo vytvoriť modernú webovú stránku, ktorá spľňa všetky potrebné kritéria súčasnej doby, ako po dizajnovej, tak aj po funkčnej stránke. Čo sa týka komunikácie, kreativity a nápadov, jednoznačne každému odporúčam spoluprácu s Jurajom, nakoľko v tom čo robí je skutočná jednička.

Kristián Bako

|

Chauffeur

Realizovaný web

Cocktail box

Realizácia

/

2018

S pánom Čarneckým sme spolupracovali na projekte www.cocktail-box.sk. Nakoľko sme predtým nemali štastie na výber programátora, ktorý nám podľa vopred pripravenej grafiky nevedel web 2 mesiace dokončiť, dostali sme odporúčanie s dobrou referenciou práve na p. Čarneckého. Hneď ako sme spolu prvý krát volali, mala som skvelý pocit a vedela som, že náš web bude v dobrých rukách. Vysvetlí pre a proti aj ľudom, ktorí s tvorbou webu nemajú skúsenosti a je voči tomu chápavý. Komunikácia a celkový priebeh sa s predchadzajúcim programátorom nedá porovnať. Profesionálny prístup, promptná komunikácia, serióznosť, nápady navyše a hlavne nezištné a praktické rady (to sa dnes už naozaj málokedy vidí) to sú všetko vlastnosti, ktorými by som opísala našu spoluprácu. Neviem si ju vynachváliť. Navyše naša komunikácia sa odovzdaným webom nekonči a p. Čarnecký nám vie poskytnúť podporu keby sme niečo dodatočne potrebovali. Určite budeme spolu pracovať aj na iných projektoch. Pardon stručne to naozaj nešlo :)

Linda Husarovičová

|

Konateľ

Realizovaný web

DanubePay

Realizácia

/

2016

Štúdio Metrik robilo pre našu spoločnosť špecializovaný produktový web DanubePay SOC. Komunikácia s pánom Čarneckým je bezproblémová - počúva klienta, snaží sa porozumieť zadaniu, vie poradiť čo sa dá vylepšiť a vychádza v ústrety pri každej požiadavke.

Marián Žilinec

|

Security manažér

Realizovaný web

Webové projekty

Webové projekty

Naša práca