1

Referencie od klientov

Naši klienti mimoriadne oceňujú kreativitu a rozhľad, ktorý prinášame do projektu. Starostlivosť, servis a dostupnosť, keď nás potrebujú.

Todos showroom
Aula EUBA
Resort Kaskady
Resort Kaskady
Informačné technológie
Ľadové víno Buffalo Hunter Winery

Projekt

/

2021

MasterTherm

Výborná spolupráca s Jurajom na našom novom produktovom webe. Profesionalita v každom aspekte, flexibilita, vysoká grafická kreativita, konštruktívna komunikácia, plnenie dohodnutych termínov samozrejmosťou. Oceňujeme aj ústretovosť pri nastavení finančného budgetu a dodaného rozsahu prác.

Filip Haško

Obchodný zástupca

Otvoriť v novom okne

Projekt

/

2021

MBA & Partners

Spoluprácu s Jurajom hodnotim na vysoko profesionánej urovni. Juraj je kreatívny, promtný, ústretový, praktický, ochotný, snaží sa správne poradiť klientovi. Výsledkom našej spolupráce je moderný web len s pozitívnymi ohlasmi.

Michaela Bálintová

Advokátka

Otvoriť v novom okne

Projekt

/

2021

Nazaret

Juraj je nadaný grafik so širokým rozhľadom v oblasti webového vývoja. Oceňujem i jeho nasadenie a lojálnosť – priniesť „viac ako sa očakáva“. So spoluprácou som veľmi spokojný.

Martin Kurek

Výkonný riaditeľ

Otvoriť v novom okne

Projekt

/

2020

Flex-IT

Práca s Jurajom bola počas celej fázy tvorby nášho webu výborná. Rýchly reakčný čas, snaha pomôcť, kedykoľvek poradiť, vkusne a umne pretaviť naše predstavy do reality rozhodne charakterizujú Jurajovu časť práce na našej webovej stránke. Mladý muž so zmyslom pre detail, ktorý okrem požiadaviek klienta zohľadňuje aj podstatu použiteľnosti webu pre návštevníka. Veľmi dobrú skúsenosť budeme určite šíriť ďalej!

Simona Matisová

flex-it, s.r.o.

Otvoriť v novom okne

Projekt

/

2020

Todos

Excelent.

Janette Vojtková

Marketingová riaditeľka

Otvoriť v novom okne

Projekt

/

2020

Corris

Spokojnosť po všetkých stránkach, podklady a výstupy na vysokej úrovni, vecná komunikácia, jediné čo by som vytkol bolo natiahnutie dohodnutého termínu

Branislav Harmat

Realitný maklér

Otvoriť v novom okne

Projekt

/

2019

Vizios

Spolupráca s pánom Čarneckým z agentúry Metrik sa vyznačuje kvalitnou komunikáciou od úvodu až po dodanie výstupov. V úvode načrtol stratégiu a niekoľko možných riešení pre náš web vizios.eu, z ktorých sme spoločne vybrali finálny branding a tomu zodpovedajúci dizajn webu. Ďakujem za skvelú spoluprácu.

Peter Hankoci

Špecialista na autokamery

Otvoriť v novom okne

Projekt

/

2019

Grandt

V spolupráci s Jurajom sa podarilo vytvoriť modernú webovú stránku, ktorá spľňa všetky potrebné kritéria súčasnej doby, ako po dizajnovej, tak aj po funkčnej stránke. Čo sa týka komunikácie, kreativity a nápadov, jednoznačne každému odporúčam spoluprácu s Jurajom, nakoľko v tom čo robí je skutočná jednička.

Kristián Bako

Chauffeur

Otvoriť v novom okne

Projekt

/

2018

Infinity Consulting

Profesionálny prístup a výborný výsledok, doporučujem spoluprácu!

Peter Géc

Konateľ

Otvoriť v novom okne

Projekt

/

2018

Cocktail box

S pánom Čarneckým sme spolupracovali na projekte www.cocktail-box.sk. Nakoľko sme predtým nemali štastie na výber programátora, ktorý nám podľa vopred pripravenej grafiky nevedel web 2 mesiace dokončiť, dostali sme odporúčanie s dobrou referenciou práve na p. Čarneckého. Hneď ako sme spolu prvý krát volali, mala som skvelý pocit a vedela som, že náš web bude v dobrých rukách. Vysvetlí pre a proti aj ľudom, ktorí s tvorbou webu nemajú skúsenosti a je voči tomu chápavý. Komunikácia a celkový priebeh sa s predchadzajúcim programátorom nedá porovnať. Profesionálny prístup, promptná komunikácia, serióznosť, nápady navyše a hlavne nezištné a praktické rady (to sa dnes už naozaj málokedy vidí) to sú všetko vlastnosti, ktorými by som opísala našu spoluprácu. Neviem si ju vynachváliť. Navyše naša komunikácia sa odovzdaným webom nekonči a p. Čarnecký nám vie poskytnúť podporu keby sme niečo dodatočne potrebovali. Určite budeme spolu pracovať aj na iných projektoch. Pardon stručne to naozaj nešlo :)

Linda Husarovičová

Konateľ

Otvoriť v novom okne

Projekt

/

2016

DanubePay

Štúdio Metrik robilo pre našu spoločnosť špecializovaný produktový web DanubePay SOC. Komunikácia s pánom Čarneckým je bezproblémová - počúva klienta, snaží sa porozumieť zadaniu, vie poradiť čo sa dá vylepšiť a vychádza v ústrety pri každej požiadavke.

Marián Žilinec

Security manažér

Otvoriť v novom okne

O nás

O nás

Kto sme