Marián Žilinec

Security manažér

DanubePay a.s.

DanubePay SOC

" Štúdio Metrik robilo pre našu spoločnosť špecializovaný produktový web DanubePay SOC. Vzhľadom na podmienky, za akých web vznikal (časová tieseň), sme s výsledkom maximálne spokojní. Komunikácia s pánom Čarneckým je bezproblémová - počúva klienta, snaží sa porozumieť zadaniu, vie poradiť čo sa dá vylepšiť a vychádza v ústrety pri každej požiadavke. Spoluprácu s nimi určite odporúčame. "

www.danubepay.comsoc.danubepay.com

Cocktail-Box

" S pánom Čarneckým sme spolupracovali na projekte www.cocktail-box.sk. Nakoľko sme predtým nemali šťastie na výber programátora, ktorý nám podľa vopred pripravenej grafiky nevedel web 2 mesiace dokončiť, dostali sme odporúčanie s dobrou referenciou práve na p. Čarneckého. Hneď ako sme spolu prvý krát volali, mala som skvelý pocit a vedela som, že náš web bude v dobrých rukách. Vysvetlí pre a proti aj ľuďom, ktorí s tvorbou webu nemajú skúsenosti a je voči tomu chápavý. Komunikácia a celkový priebeh sa s predchadzajúcim programátorom nedá porovnať. Profesionálny prístup, promptná komunikácia, serióznosť, nápady navyše a hlavne nezištné a praktické rady (to sa dnes už naozaj málokedy vidí) to sú všetko vlastnosti, ktorými by som opísala našu spoluprácu. Neviem si ju vynachváliť. Navyše naša komunikácia sa odovzdaným webom nekončí a p. Čarnecký nám vie poskytnúť podporu keby sme niečo dodatočne potrebovali. Určite budeme spolu pracovať aj na iných projektoch. "

Linda Husarovičová

Cocktail box Slovakia

www.cocktail-box.sk

Infinity Consulting

" Profesionálny prístup a výborný výsledok, doporučujem spoluprácu! "

Peter Géc

konateľ spoločnosti

Infinity Consulting s.r.o.

www.infinity-consulting.eu

Centrum Severoamerických štúdii na Ekonomickej Univerzite v Bratislave

" Vaše služby aj naďalej využívame, neostali sme len pri vytvorení webu, ale stále nám pomáhate s administráciou stránky. Boli sme a sme spokojní s vašimi službami, určite by sme vás odporučili, hlavne z dôvodu flexibility, dobrej komunikácie v pomere k cenám služieb. "

Peter Rusiňák

Executive Director

Center for North American Studies
International Relations Institute
University of Economics in Bratislava

Potrebujete samostatného a proaktívneho vizuálneho ambasádora pre vašu značku? Porozprávajme sa o vašom projekte